shapka_top.jpg

Бруківка гранітна

Бруківка гранітна

Гранітна бруківка відмінний
декоративний матеріал з багатою
кольоровою гамою, а тому підібрати
необхідний відтінок кольору бруківки
не складає труднощів.

Гранітна бруківка - відмінний декоративний матеріал. Граніти мають дуже багату кольорову гаму, а тому підібрати необхідний відтінок кольору бруківки не складає труднощів. Чим і користуються фахівці з ландшафтного дизайну використовуючи цей благородний матеріал у своїх роботах. Крім того граніт відрізняється вражаючою стійкістю до погодних умов, дії сонячних променів і різних корозійних впливів. Ці ж властивості має і бруківка. В результаті близько 90% її застосування припадає на різні зовнішні роботи.

Граніт – це матеріал, який найчастіше використовується для виготовлення бруківки. Це зумовлено його практичними властивостями. Гранітна бруківка відрізняється підвищеною стійкістю до різких перепадів температури та окислювальних процесів. У середньому за один рік в Україні змінюється близько двадцяти циклів розморожування-заморожування. Нажаль, бетонні матеріали в таких умовах не в змозі прослужити і десяти років. Що стосується гранітної бруківки, термін її експлуатації набагато довший, і це має істотне значення. Не виникне необхідності заново виконувати копітку роботу на своїй ділянці, а також витрачати додаткові кошти на придбання нових матеріалів.

Ціна гранітної бруківки перевищує вартість бетонних матеріалів, і саме тому багато хто прагне заощадити. Однак, якщо поглянути на проблему раціонально, вибір впаде на гранітну бруківку, яку можна покласти один раз і на все життя забути про проблеми, пов’язані з руйнуванням покриття ділянки.

Компанія «Нерудбудпостач» реалізує бруківку різних кольорів, розмірів і форм, що дає кожному покупцю можливість обрати саме те, що чудово підійде до дизайну ділянки та підкреслить її унікальність.

Переваги гранітної бруківки

Гранітна бруківка вважається одним з найбільш престижних матеріалів, які використовували для оформлення території навколо котеджів, офісів, магазинів і садів. На відміну від звичної тротуарної плитки, вона має більш вишуканий та сучасний дизайн. А до її переваг можна віднести:

  1. Відсутність калюж навіть після проливних дощів, оскільки вода швидко просочується в зазори між камінням.
  2. Швидкість і легкість демонтажу, наприклад, за необхідності провести які-небудь земельні роботи.
  3. Бруківка абсолютно безпечна, не виділяє шкідливих речовин.
  4. Висока стійкість до мінливих погодних умов, до перепадів температури та опадів, а також ударів і тиску.
  5. Довгий термін служби. До наших днів збереглися стародавні дороги, викладені бруківкою. Незважаючи на те, що вони створені багато століть тому, люди використовують їх досі. Це є гарантією її довговічності.

Ціна гранітної бруківки

Вартість гранітної бруківки у нашій фірмі сильно відрізняється від інших. Різниця зумовлена тим, що нам не доводиться закуповувати матеріали у сторонній фірмі. І наостанок, виклавши свої доріжки гранітною бруківкою, ви ніколи про це не пошкодуєте.

Наші телефони: (096) 616-24-34 (097) 954-27-65 Телефонуйте!