shapka_top.jpg

Вугілля антрацит

Вугілля антрацитВугілля антрацит - це найкращий паливний матеріал. Але запаси антрациту всього лише 3% від загального світового запасу вугілля. Антрацит унікальний високим ступенем вуглефікації і містить 95% вуглецю. Завдяки цим властивостям він горить, але полум'я, як такого, немає, а також немає запаху і диму.

Компанія пропонує антрацит, який користується попитом у різних сферах і має відмінну якість. Промислове виробництво (металургія, заводи різної спрямованості, хімія та ін.), Індивідуальне опалення, комунальна сфера - практично вся ця діяльність побудована на використанні вугілля антрацит.

Вугілля антрацит - це те паливо, яке має набагато вище тепловіддачу, ніж кам'яне вугілля, так як у нього підвищений вміст вуглецю. Хоч і є складність у розпалюванні антрациту, але це компенсується високою енерговіддачею, і при цьому він не спікається. А час горіння антрациту набагато довше кам'яного вугілля, що є важливим чинником.

Видобуток антрациту

Підприємство видобуває антрацит таких марок як АК, АО, АМ, АШ. Вся продукція фабрики це високоякісне кам'яне вугілля Донецького вугільного басейну. Вугілля, що видобувається на фабриці - це висока якість продукції з низьким вмістом сірки і найоптимальніші ціни.

Вугілля, який здобуте в шахті, направляється на вуглепереробне підприємство, де воно сортується за розмірами, а після того надходить на ринок збуту.

Характеристики вугілля антрациту

Вугілля антрацит займає лідируючі позиції в часі горіння і тепловіддачі вугілля. Також воно має найвищу щільність з усіх видів вугілля.

Крім того, антрацит має високий ступінь вуглефікації, містить 95% вуглецю. Завдяки цим властивостям антрацит горить без диму, полум'я і запаху.

Антрацит дуже зручний для обігріву будинків, адже він відмінно підходить як для печей, так і для котлів.

Серед усіх видів кам'яного вугілля антрацит займає лідируючу позицію в тепловіддачі, а саме - тепловіддача антрациту 8200 кКал/кг, це перевищує будь-який інший показник тепловіддачі кам'яного вугілля.

Також вугілля антрацит самий твердий з усіх видів вугілля. А при його горінні виділяється всього лише 5% летких речовин. І це теж важливо. Адже леткі речовини не всі йдуть у витяжку. Деяка частка осідає в будинку, ви ними дихаєте. А настільки мала кількість вже точно не буде помітно у вашому домі.