shapka_top.jpg

Річковий пісок

Річковий пісок Сучасні будматеріали сипучого типу, до числа яких належить пісок річковий, набули широкого застосування у різних сферах будівництва. Компанія «Нерудбудпостач» займається продажем піску у Києві за доступною ціною, своєчасно доставляючи його до об’єктів по території України.

Річковий пісок - це матеріал натурального походження, який видобувається за гідромеханізованою методикою. У природі він утворюється в процесі руйнування порід скельного типу та накопичується у районах річкових русел і прибережних зон. Видобутий у різних водоймах, такий матеріал може відрізнятися між собою кольоровими відтінками.

По фракції зерна даний будматеріал прийнято умовно поділяти на наступні типи:

  • великий - розмір 2-5 мм;
  • середній - розмір 0,5-2 мм;
  • дрібний - розмір менше 0,5 мм.

Основні переваги піску річкового та його застосування

Пісок річковий, фракція якого знаходиться у межах 1,8-2 мм, чистий від органічних і глинистих домішок в ідеалі відповідає державному стандарту ДСТУ 8736-93. Даний будівельний пісок можна ефективно використовувати для проведення будь-яких різновидів будівельних робіт.

На сьогоднішній день річковий пісок найчастіше застосовується для проведення наступних різновидів будівельних робіт:

  • благоустрою присадибних територій;
  • виготовлення кладочних і штукатурних розчинів;
  • декорування фасадів будівель і прокладки основ автомобільних доріг;
  • виробництва бетонних виробів.

Багато організацій купують у нас річковий пісок для приготування асфальтних сумішей, оскільки він чудово пропускає через себе вологу. Також його дуже часто застосовують для монтажу та обсипання тротуарних плиток.

Вартість і доставка річкового піску

У нас ви можете придбати пісок річковий у Києві за цілком демократичними цінами. Можете у цьому переконатися, переглянувши наш прайс. Доставка піску здійснюється нашим транспортом до будівельного об’єкта. Телефонуйте та замовляйте пісок річковий та інші матеріали. Наш телефон: (096) 616-24-34, (097) 954-27-65.