shapka_top.jpg

Керамзит

Керамзит купить

Керамзит як будівельний матеріал є природним, екологічно чистим
утеплювачем. Пористий, легкий -
керамзит отримують у результаті
швидкого випалу легкоплавких глин.

Керамзит - це сучасний будівельний матеріал, отриманий штучним шляхом. Він виготовляється шляхом тривалого випалу порід глинистого походження. Глини, які використовуються для виробництва керамзиту, мають легкоплавку структуру. В процесі нагрівання вони утворюють пористі сполуки овальної форми з оплавленими краями. У більшості випадків керамзит виготовляється шляхом тривалого нагрівання глинистих порід при середньому температурному режимі близько 1000-1300 градусів. У підсумку виробничого процесу він набуває порожнистої структури та темно-бурого кольору.

Класифікація керамзиту

Компанія «Нерудбудпостач» пропонує придбати керамзит у Києві наступних видів:

  • з фракцією 5-10 мм (у мішках або розсипом);
  • з фракцією 10-20 мм (у мішках або розсипом).

До числа основних властивостей керамзиту відносяться наступні:

  • високі показники тепло- та звукоізоляції;
  • незначна вага та велика міцність;
  • довговічність;
  • вологостійкість, вогнестійкість і морозостійкість;
  • стійкість до впливу кислот і хімічна інертність;
  • ідеальне співвідношення якості та ціни;
  • екологічно чистий матеріал натурального походження.

Ціна на керамзит ідеально відповідає усім заявленим вище якісним характеристикам. Унікальні механічні та теплоізоляційні якості, якими він відрізняється, дозволяють використовувати даний будівельний матеріал під час реалізації процесів шумо- та теплоізоляції стін, підлог, горищ, фундаментів і підвалів. Ефективне використання керамзиту на різних етапах теплоізоляції житлової конструкції дозволяє скорочувати її теплові втрати до 75%.

Сфери застосування керамзиту

Сьогодні керамзит найчастіше використовується в якості тепло- та звукоізоляційного матеріалу. Адже саме ним заповнюються усі порожнини у стінах і підлогах, горищних приміщеннях і покрівельних конструкціях. Він має відносно невелику вагу. Завдяки цьому він створює мінімальне навантаження на несучі конструкції будівельної споруди. Використання керамзиту на різних етапах будівництва дозволяє забезпечувати високі показники наповнюваності існуючих порожнеч.

Продаж і доставка керамзиту

У нашій компанії «Нерудбудпостач» ви можете придбати керамзит у Києві за найбільш демократичними цінами. У даному випадку його можна буде також використовувати в ролі екологічно чистого та полегшеного дренажного матеріалу.

Зовні цей будівельний матеріал виглядає як округлі гранули різного розміру та нагадує гравій. Часто його так і називають - «керамзитовий гравій».

В основному цей матеріал використовують для створення керамзитобетону. Стіни з такого бетону дуже довговічні та мають високі санітарно-гігієнічні властивості.