shapka_top.jpg

Цемент

Цемент купить

Цемент марки М-400

широко застосовується як цемент загальнобудівельного призначення.

Цемент марки М-500

застосовується для виробництва фундаментів, залізобетонних
конструкцій.

Продаж цементу є одним з основних напрямків роботи нашої компанії. Ми маємо великий досвід в галузі реалізації будматеріалів, здатних задовольнити вимоги будь-якого клієнта, а також ведемо вигідну цінову політику. Здійснення продажів цементу у нашій компанії - це чітко налагоджений та перевірений часом процес, що дозволяє вам без затримок отримати усі необхідні будівельні матеріали, у тому числі в розпал сезону будівництва. Ми продаємо цемент у мішках, що є відмінним рішенням для малих, середніх і великих організацій.

Найбільш популярні види цементу

Властивості цементу та його технічні характеристики багато в чому залежать від елементів, які в нього додають. Тим паче, що вітчизняний ринок насичений такими видами цементу, як: швидкозастигаючий, портландцемент, шлаковий, тощо.

Ми, у свою чергу, пропонуємо вам тільки найпопулярніші марки, а саме М-400 та М-500, оскільки цемент саме цих марок може задовольнити масову частку потреб як індивідуального, так і масового будівництва.

Використання цементу

Що стосується цементу марки М-400, він широко використовується для загальнобудівельних робіт. І також використовується при виготовленні збірних залізобетонних конструкцій. Однією з позитивних якостей є те, що він не боїться вологи, а це дозволяє отримувати відмінні результати при використанні його під час будівництва підводних і підземних споруд.

Цемент марки М-500 використовується для виготовлення залізобетонних конструкцій та фундаментів, у кладочних і штукатурних роботах. Він має високу водо- та морозостійкість, а також стійкий до впливу корозії.

Цемент марки М-400 широко застосовується для загальнобудівельного призначення. Також використовується при виробництві залізобетонних збірних конструкцій. Не боїться вологи, що дозволяє ефективно використовувати його при будівництві підземних і підводних споруд.

Цемент марки М-500 застосовується для виробництва фундаментів, залізобетонних конструкцій, у штукатурних, кладочних роботах. Має високу морозо- та водостійкість, а також підвищену стійкість до корозійних впливів.

Цементна якість

Безумовно, будівництво - непроста сфера діяльності, в якій результат залежить від кількох складових. Головним чином, мова йде про майстерність і досвід будівельників. Адже тільки кваліфіковані фахівці зможуть побудувати міцний та якісний будинок.

Однак, ще одним важливим фактором є, звичайно ж, якість використаних при будівництві матеріалів. У даний час на ринку представлено їх велику кількість. Елементарним доказом цього є те, що ціна у різних виробників на цемент у мішках може істотно відрізнятися, і різниця іноді складає 20-40%!

І все ж, вищезгаданий цемент М-500 є одним з найбільш важливих і незамінних матеріалів при будівництві. Тому слід поставитися до його вибору особливо ретельно. І все тому, що пропозицій на ринку будівельних матеріалів справді чимало.

Що ви отримуєте від співпраці з «Нерудбудпостач»?

Співпраця з компанією «Нерудбудпостач» надає вам можливість придбати нового надійного партнера, та пропонує вам вигідні умови постачання цементу у роздріб та оптом.

Головне, ви отримаєте цемент, який розфасований на заводі-виробнику, що є гарантією якості та запорукою успішного будівництва та будівельних робіт.

Купуючи цемент у нас, ви можете не турбуватися щодо надійності нашої компанії. Ми націлені на довгострокову співпрацю!

Телефонуйте нам за номерами: (096) 616-24-34, (097) 954-27-65.