shapka_top.jpg

Чорнозем (ґрунт рослинний)

Чернозем купить

Чорнозем - високородючий ґрунт характерного чорного кольору, з яскраво вираженою зернисто-грудкуватою структурою.

Незважаючи на те, що Україна має дуже великі запаси високоякісних чорноземів (близько 44% нашої території займають саме такі ґрунти), попит на цей матеріал завжди є. Справа у тому що чорноземи в різних місцях мають різний склад та властивості, і відповідно неоднакову родючість. Також слід врахувати, що з часом навіть найбагатші ґрунти виснажуються в процесі використання та потребують відновлення.

У нас ви можете придбати чорнозем високої якості.

Високий вміст гумусу, багатство такими елементами як фосфор, азот, хлор, мідь, сірка та ін., нейтральна кислотність - ці властивості найбільш сприятливі для росту рослин.

Що таке чорнозем?

Чорнозем є високородючим ґрунтом характерного чорного кольору, з яскраво вираженою зернисто-грудкуватою структурою. Цей тип ґрунту краще за інших підходить для землеробства. Чорнозем формувався у певних кліматичних умовах під багаторічною трав’янистою рослинністю лісостепової та степової зон і є результатом тривалого розкладання останків тварин і рослин.

Основні характеристики:

  • відмінні водно-повітряні властивості;
  • ґрунт нейтральний або близький до цього показника;
  • високий показник природної родючості;
  • активні процеси гуміфікації;
  • високий вміст гумусу в межах від 5 до 15%;
  • високий вміст ґрунтових корисних мікроорганізмів;
  • досить міцна зернисто-комкувата структура.

При внесенні такого чорнозему відзначається позитивний оздоровчий ефект на ґрунт з відновленням його водно-повітряних характеристик, що створює найкращі сприятливі умови для вирощування рослин.

Застосування чорнозему

Ще якихось десять років тому думки про придбання чорнозему, вартість якого була порівняно не великою, м’яко кажучи, могли здатися, нерозумними. Проте на даний час подібна практика вже не здається дивною. Чорнозем купується приватними особами та різноманітними організаціями і компаніями.

Чорнозем купують для приватних присадибних ділянок, а також з метою підвищення загальної родючості ґрунтів у садівничих і тепличних господарствах, для озеленення скверів та міських парків.

Незамінний чорнозем і в тому випадку, якщо ви плануєте розпочати вирощування овочів чи ягід для особистих потреб або з комерційною метою. Мабуть, сьогодні вже навряд чи знайдеться тепличне господарство, яке б не скористалося можливістю застосувати усі унікальні та корисні властивості чорнозему.

Доставка та продаж

Доставка та продаж чорнозему сформовані нашою компанією так, що від вас буде потрібно тільки подати заявку за телефоном або на нашому сайті. І ми максимально оперативно організуємо доставку! Телефонуйте!

Наші телефони: (096) 616-24-34 (097) 954-27-65