shapka_top.jpg

Вугілля антрацит

Вугілля антрацит

Сучасне вугілля антрацит - це найдавніші копалини, які відрізняються високими
якісними показниками. Запаси даного
вугілля складають усього лише 3-5%
від усіх світових покладів копалин
.

Вугілля антрацит має високі показники вуглефікації. Іншими словами, кількісний вміст кисню в ньому не перевищує 95%. Саме тому воно прекрасно горить без утворення язиків полум’я та при цьому не виділяє шкідливого диму. Воно найбільш щільне з усіх існуючих видів вугілля, завдяки чому займає високі позиції за часом горіння та тепловіддачі. Для опалення, вам знадобиться набагато менша кількість цього вугілля, ніж при використанні інших його видів. Однак, не зважаючи на усі видимі плюси існують й мінуси. Через високу щільність, розгоратися воно здатне не в усіх типах котлів або печей.

Природне походження антрациту

Це вугілля, що має чорний колір, воно, на відміну від деревного, відрізняється твердістю та блиском. Його добувають в шахтах з тектонічних пластів. Воно має природне походження, а утворення його проходить кілька стадій. Деревина перетворюється на торф, який з часом спресовується під впливом природних сил і перетворюється на буре вугілля. Буре вугілля через 40 млн. років перетворюється в антрацит. Від кам’яного вугілля його відрізняє висока тепловіддача та підвищений вміст вуглецю. Буре вугілля містить усього лише 65-70% вуглецю, а антрацит 92-98%.

Базові характеристики

Теплотворні якісні характеристики, що має антрацит, значно перевершують усі існуючі різновиди вугілля. Наприклад, теплотворні якості дорівнюють 8200 кКал/кг, а у природного газу всього лише 7000 кКал/кг.

На сьогоднішній день найвигідніше придбати вугілля антрацит у нашій компанії «Нерудбудпостач». Адже ми поставляємо матеріал прямо з родовища, яке знаходиться в Луганській та Донецькій областях.

Основні сфери застосування

Ця копалина використовується у найрізноманітніших сферах, до їх числа можна віднести наступні:

  • промислове виробництво (цукрова промисловість, металургія, хімія, тощо);
  • комунальна сфера (нагрівання води, опалення, тощо);
  • індивідуальне опалення;
  • фільтри для очищення води;
  • стокова фільтрація та багато іншого.

У нашій компанії «Нерудбудпостач» ціна на вугілля антрацит знаходиться на мінімальному рівні. Якщо вам необхідно для опалення придбати вугілля, то найвигідніше це можна зробити за допомогою нашої компанії. Адже вугілля потрібно на порядок менше, у порівнянні з дровами.

Властивості:

  • мала зольність;
  • висока теплотворність;
  • високий вміст вуглецю;
  • швидке та бездимне горіння;
  • низький вміст вологи та летких речовин.

Продаж і доставка вугілля антрациту

Якщо вас зацікавила наша пропозиція з продажу вугілля, ви можете зв’язатися з нами за телефоном і залишити заявку. Терміни поставки залежатимуть від обсягів. Можна доставити вугілля залізничними шляхами. Ми зацікавлені у співпраці, тому завжди будемо раді допомогти вам у придбанні будівельних матеріалів. Вартість вугілля антрациту залежить від декількох складових, які, у свою чергу залежать від розфасовки та обсягу партії закупівлі. Основний фактор, який впливає на вартість - це якість, яка характеризується залежно від його хімічного складу та ступеня метаморфізму.

Співпрацюючи з нашою компанією, ви завжди будете задоволені якістю вугілля антрациту, його вартістю та можливістю доставки у потрібне вам місце. Ми маємо величезний досвід з постачання якісного вугілля.

Наші телефони: (096) 616-24-34 (097) 954-27-65

Телефонуйте!