shapka_top.jpg

Дрова колоті (дубові)

До уваги організацій та приватних споживачів ТОВ «Нерудбудторг» пропонує колоті дубові дрова з доставкою по м. Києву та області. Підготовані сухі дрова стандартної довжини призначені, як для пічного опалення, так і для використання в камінах, для парної лазні та інших потреб (барбекю, шашликів), переробки на вугілля для підприємств громадського харчування (ресторанів, шашличних). Доставка дров здійснюється оперативно, в найкоротші терміни.

Дрова колоті дубові

Купить дрова колотые в Украине

Дрова колоті березові

Ціна — від 700 грн / м3

Застосування дров колотих з дуба:

 • для опалення приміщення;
 • для камінів;
 • для саун, лазень, тощо
 • для приготування їжі на відкритому вогні;
 • для опалення індустріальних приміщень (цех, теплиця, тощо).

Рекомендації (коли краще купувати дрова):

 • якісні дрова заготовляють восени та взимку. У цей період дерево має менше соку, внаслідок чого - горить краще.

Рекомендації "Як зберігати дубові колоті дрова":

 • дрова потрібно зберігати в місцях, які добре продуваються (там, де є протяг). Це дасть можливість зберегти оптимальний рівень вологості для сухих колотих дров або висушити свіжорозпиляні дрова.
 • повітря повинне циркулювати з усіх боків постійно. Тому краще розміщувати колоті дрова на вулиці, під навісом або під будь-яким накриттям, яке буде захищати від опадів.
 • складувати потрібно на піддон (якщо дрова знаходяться на землі, вони починають вбирати вологу, що призводить до появи грибків, цвілі, явного розкладання структури дерева (гниття) та інших дефектів).
 • якщо дрова колоті складуються біля стінки, то потрібно залишати між ними невеликий простір (для доступу повітря та кращого продування).

Фактори, що впливають на кількість виділення тепла:

 • Вологість дров
 • Розмір дров
 • Метод укладання дров
 • Конструкція печі або каміна

Підіб’ємо підсумок: Дубові дрова ідеальні для каміна. Баню дубовими дровами краще не топити, оскільки погані, старі або неякісні дубові дрова дають "важкий дух". Коштують дубові дрова дорожче, проте класти їх можна менше. При використанні дубових дров треба дотримуватися підвищених заходів безпеки, які пов’язані з високою температурою горіння. Дубові дрова не потребують особливих умов для зберігання. Їх важко колоти та пиляти. Також розтоплювати дубові дрова складніше, ніж інші.

Дубові дрова є унікальним та повністю екологічно чистим природним паливом. Вони відносяться до твердих порід дерева, тому їх цінність для українського ринку досить значуща.

Їх вважають елітними дровами, за ті властивості, які вони мають (до речі, дубові меблі, а також інші вироби з дуба так само вважаються елітними). Професійні кухарі готують деякі свої страви виключно на дубових дровах, адже саме тоді буде повністю витриманий рецепт страви. Такими стравами можна назвати піцу, шашлик і багато інших.

колоті дубові дрова з доставкою по УкраїніДубові дерева відносяться до листяних порід дерев, однак поміж інших, вони мають велику перевагу. У дуба є дуже гарна властивість - висока теплотворність. Дубові дрова горять довше за інші, та при цьому вони дають дуже велику кількість тепла.

При горінні дубові дрова мають свіжий лісовий запах. Опалення дубовими дровами також корисне для здоров’я, вони зміцнюють імунітет і, крім того, допомагають позбутися старих важко виліковних хвороб.

Дуже часто дубові дрова застосовують у камінах, для їх розпалення.

Якщо ви хочете домогтися найбільшого жару та тривалості горіння дубових дров, то варто обирати дрова з середніх за віком дубових дерев. Молодий дуб згорить досить швидко, а тепла дасть небагато. І при цьому усе приміщення заповнить специфічний запах деревного вугілля. Старий дуб теж не дасть багато тепла, а також від нього залишиться велика кількість попелу.

У дуба найвища щільність деревини, тому він важчий, ніж інші породи деревини. Завдяки високій щільності, у дуба також висока міцність, тому він практично не схильний до гниття. Дубові дрова навіть складені під відкритим небом не зіпсуються.

Щільність: у середньому близько 700 кг/м³. Твердість: 3,7 - 3,9. Коефіцієнт усушки дуба та, відповідно, дубових дров складає в об’ємному обчисленні 0,43 відсотка, в радіальному обчисленні 0,18 відсотків. Виходячи з цих даних, вираховується вартість просушених дубових дров, у результаті підрахунків виходить, що просушені дубові дрова повинні коштувати дорожче за дрова природної вологості відсотків на 20 - 30.

Дубові дрова НАЙБІЛЬШ калорійний (жаркий) вид дров. Тому, купуючи дубові дрова, необхідно знати, що дубова деревина дає настільки багато жару, що можуть потріскатися або прогоріти стінки топки та труб, особливо якщо вони старі або зроблені з неякісного або тонкого матеріалу. Закладати дубові дрова в топку треба поменше та рідше. Також для повного згоряння дубових дров потрібна гарна тяга. Те ж саме треба мати на увазі, використовуючи у печах і топках вугілля.

З усіх дров саме дубові дрова виділяють найбільшу кількість жару, горять довго, а тліюче вугілля, продовжує давати тепло. Правильно заготовані дубові дрова виділяють приємний, терпкий запах, що нагадує свіжість лісу.

Часто пишуть, що найкращі дубові дрова, це дрова, заготовані з дерев середнього віку, але середній вік для дуба - це скільки? Якщо він зростає до 1000 років. Тим паче, що на дрова йдуть стовбури які не придатні для виробництва меблів. Це блюзнірство спилювати дуби спеціально на дрова. І якщо з молодих стовбурів дуба жару менше та необхідна більша кількість дров, чи не простіше їх залишити у спокої та придбати березові, а старий дуб, навіть якщо є трухлява середина, все одно залишиться дубом, може він і дасть більше попелу, проте це не критично. І, крім того, при купівлі дубових дров, свідоцтво про народження спиляного дуба, Вам усе одно не дадуть.

Так, вони значно дорожчі за інші види дров, проте при перерахунку на кількість тепла, що виділяється однаковою кількістю полін, витрати на дуб цілком сумірні. Так, наприклад, п’ять полін березових дров, дадуть тепла стільки ж, скільки три поліна дубових дров.

Дубові дрова найкраще використовувати для розпалення каміна. На відміну від березових, дубові дрова не містять так багато вологи, а тому при їх спалюванні не утворюється велика кількість сажі. Тому оптимальний варіант топити камін сумішшю дубових і березових дров, а під кінець для профілактики очищення димоходу підкинути осику. Як і усі види дров, кращі дрова - це сухі дрова. Вважається, що на заготівлю ідеальних дубових дров йде 5 років. Справжня піца готується тільки на дубових дровах.

Дрова дубові - кращі камінні дрова. Дубові дрова горять довше, виділяючи багато тепла за рахунок великої щільності, практично не схильні до гниття, навіть якщо будуть покладені на вулиці без укриття, мають привабливий вигляд. Виходячи з цих характеристик, користуються попитом для використання у будинках з камінами та печами.

Заготівля дров з дуба вимагає більших зусиль, аніж дров з інших порід дерев, це впливає на їх вартість.

Дубові дрова по тепловіддачі в одиницю часу перебувають на першому місці, що особливо важливо для печей та камінів.