shapka_top.jpg

Пісок, який застосовують у будівництві

Пісок, який застосовують у будівництвіКар'єрний пісок добувають в спеціальних кар'єрах відкритим способом. Такий пісок добувати досить просто, але разом з тим він — високої якості, саме тому його застосовують майже в будь-якій галузі будівництва.

Кар'єрний пісок можна розділити на наступні типи: намивний і сіяний. Намивний пісок отримують і обробляють з використанням гідромеханічних установок, при цьому сторонні домішки і добавки з нього вимиваються (фракції пилу або глини).

Кар'єрний пісок широко застосовується при будівництві житла та доріг в якості матеріалу для зворотної засипки. Просіяний пісок відноситься, як правило, до дрібнозернистого типу.

Якість піску, безсумнівно, має величезний вплив на результат будівельних робіт, це і зрозуміло. Безліч характеристик і властивостей, притаманних піску, відображаються на його якості: марка міцності, хімічний і фракційний склад, форма і розмір зерен, наявність будь-яких домішок, вологість і маса інших чинників. Під впливом кожної описаної властивості,  бетонний розчин, до складу якого завжди обов'язково включається пісок, буде на виході мати різну якість. Наприклад, неоднорідний фракційний склад погіршить розчин, необхідний в ролі заповнювача, що вплине на міцність конструкції з бетону з такими властивостями.

Кар'єрний пісок з великою кількістю органічних домішок невідомим чином поведе себе при з'єднанні з хімічними домішками, часто використовуваними в бетонному розчині. При високій вологості піску, в ході приготування бетонного розчину, вагодозуюче обладнання спрацює недостатньо точно, при цьому порушиться відсотковий баланс компонентів складу, що спричинить за собою зменшення міцності бетону і нераціональне використання, а часто і перевитрату необхідних для будівництва матеріалів.

Якщо ви хочете купити пісок, то зверніть увагу на постачальників. Як відомо, скупий платить двічі, і часто за дешевизною стоять додаткові витрати, що призведе до збитків, а за нав'язливою рекламою, як правило, не знаходиться взагалі нічого.