shapka_top.jpg

Глина

Глина купить

Глина — це продукт осадової гірської породи, який використовується для виготовлення керамічних виробів, посуду, цегли, а також для будівництва доріг і майданчиків.

Якщо ви плануєте придбати глину за прийнятною ціною з можливістю доставки за вказаною адресою в точно обумовлений час - вам сподобається наша пропозиція. Продаж глини на даний час здійснюється в рамках чітко організованого сервісу, який відрізняється високою ефективністю обслуговування кожного індивідуального замовлення. Завдяки величезному досвіду роботи у сфері сипучих будівельних матеріалів, менеджери нашої компанії знають про глини усе, і тому ви завжди зможете отримати повноцінні консультації з питань правильного вибору того чи іншого сорту глини.

Загальні характеристики глини

Глина є вторинним продуктом земної кори, а саме осадовою гірською породою, що сформувалася в результаті руйнування та вивітрювання скельних порід. Головним джерелом глинистих порід є польовий шпат, який, розпадаючись під впливом атмосферних явищ, перетворюється на каолініт та інші гідрати алюмінієвих силікатів. Однак є осадові глини, які утворюються в результаті накопичення згаданих мінералів в одному місці, проте більшість з них виявляють у вигляді наносів водних потоків на дні озер і морів.

Використання

Головна область застосування глин - це виробництво керамічних виробів та цегли. Інша сфера використання глини низьких сортів - це будівництво доріг і майданчиків. Такий тип, як каоліни, прекрасно підходить для виготовлення посуду та іншого кухонного начиння, у тому числі різних керамічних виробів для хімічних лабораторій. Вогнетривка пластична глина є головною сировиною для виготовлення предметів господарського призначення та керамічних труб. Легкоплавка глина - це головний матеріал для виробництва глинобитного будівництва та цегли.

Незважаючи на широке використання цього матеріалу в багатьох областях і досить великі обсяги використання, на даний час нестачі в глинах різного сорту не передбачається.

Також деякі види глини які мають легкоплавку структуру використовуються для виробництва керамзиту.

Продаж глини

Звернувшись з приводу придбання глини у нашу компанію, ви зможете на собі відчути переваги сучасного комфортного ведення бізнесу, де враховані інтереси обох сторін.

Зробити замовлення глини можна за телефонами: (096) 616-24-34, (097) 954-27-65.