shapka_top.jpg

Камінь бут

Камень бут

Бут, бутовий камінь

(розмір 40х200 мм) - це великі уламки граніту з довжиною ребра до 300 мм.
Такий камінь є результатом вибуху
покладів суцільних порід при
видобутку граніту.

Компанія «Нерудбудпостач» займається продажем будівельних матеріалів, у тому числі бутового каменю. Цей матеріал набув популярності, завдяки своїм фізичним властивостям. Тому якщо вам необхідний якісний матеріал для будівництва - бут відмінно для цього підійде.

Переваги буту над іншими будівельними матеріалами

Основною перевагою, яку має бут перед іншими будівельними матеріалами, є низькі показники водопоглинання. Ця його якість є особливо важливою під час будівництва фундаментів житлових споруд. Гранітний бут зовсім не насичується вологою, а навпаки захищає будівельні конструкції від руйнівної дії води. Також він не боїться замерзання води у зимовий час. Тому можна стверджувати, що морозостійкість і водопоглинання є основними критеріями при виборі сучасних будівельних матеріалів.

Для порівняння, ми можемо навести кілька реальних фактів. Показники водопоглинання бетону рівні 33%, а камінь бут має всього 0,2%. Цей факт свідчить про те, що довговічність і міцність зведеного фундаменту з бутового каменю будуть на порядок вищими, у порівнянні з бетоном. Більше того, ціна на фундамент з буту буде значно нижчою традиційних залізобетонних конструкцій.

Сфера застосування бутового каменю

На сьогоднішній день бут дуже широко використовується у різних сферах будівництва. Адже ціна на бут зараз набагато нижча, ніж на інші будівельні матеріали. Із застосуванням даного матеріалу сьогодні будують різні типи споруд: підвали, фундаменти будівель, оздоблення фасадів, а також створюються елементи ландшафтного дизайну. Бутовий камінь відрізняється високими показниками міцності та оригінальними кольоровими забарвленнями. Саме тому його дуже часто використовують для декорування огорож і прикрашання ландшафтів.

Також камінь бут часто використовують з декоративною метою (для оздоблення штучних водойм, басейнів, у ландшафтному дизайні). Після додаткового дроблення гранітний бут застосовують як наповнювач для бетонних сумішей.

Бут у Києві використовується для створення різних кам’яних композицій: альпійських гірок, водойм різних рівнів складності та фонтанів. Композиції з цього каменю завжди зможуть гідно ушляхетнити ваш квітник, перетворюючи його в оазис неповторної краси. Також бутом можна викласти автомобільні в’їзди на присадибну ділянку та пейзажні доріжки, побудувати підпірні стіни та сходи.

За допомогою пиляного буту можна візуально виділяти гарні деталі на парканах і оригінально прикрашати різні елементи дизайнерського оформлення ландшафтів. Стовпи та паркани, які декоруються природним каменем, будуть виглядати солідно та надійно. Даний будматеріал завжди можна використовувати для створення оригінальних візерунків і кам’яних мозаїк. Більше того, усі ці елементи обов’язково стануть справжньою прикрасою вашої присадибної ділянки.

Кольорові гами каменю буту у компанії «Нерудбудпостач»

Пропонований нашою компанією камінь бут ціна на який дуже демократична, може мати найрізноманітніші кольорові гами. Саме тому даний будматеріал на сьогоднішній день прийнято вважати найбільш затребуваним на будівельному ринку України.

На фінальних етапах будівництва опорних стін і кам’яних парканів, а також при облицюванні будівель найдоцільніше використовувати бутовий камінь у різних кольорових гамах, оригінально комбінуючи бут у композиції.

Доставка буту

Компанія «Нерудбудпостач» займається продажем і доставкою буту у Києві прямо на об’єкт будівництва. У нас в наявності є усі кольорові гами та фракції. Ми маємо власну матеріально-технічну базу, для того щоб доставка матеріалів була максимально швидкою.