shapka_top.jpg

Пісок будівельний


На сьогоднішній день найбільш затребуваним будівельним матеріалом вважається будівельний пісок. Адже кожному з нас відомо, що саме пісок виконує роль головного сполучного компонента бетонів, розчинів та будівельних штукатурок. Тому можна з повною упевненістю стверджувати той факт, що сьогодні він застосовується практично на усіх етапах будівельних робіт: від закладання фундаменту до внутрішнього оздоблення житлових приміщень.

У будівництві найбільш затребуваними є такі різновиди піску: яружний та річковий.
Компанія «Нерудбудпостач» спеціалізується на наданні послуг продажу піску різних видів, які застосовуються у багатьох сферах сучасної промислової діяльності:

  • при виробництві бетоноконструкцій та виробів з бетону різних рівнів складності;
  • у житловому та дорожньому будівництві;
  • у скляній промисловості;
  • при виготовленні будівельних розчинів, тощо.

Більше того, придбати пісок дуже часто необхідно для проведення робіт з благоустрою присадибних територій, експлуатації піскоструминного устаткування або посипання доріг у зимовий час.

Продаж піску у Києві - економте свій час і гроші

Навіть мінімальні порушення термінів поставок будівельних матеріалів на об’єкт можуть спровокувати великі фінансові збитки у замовника. Тому, скориставшись пропонованими нами послугами, ви можете повністю уникнути проблемних ситуацій. Більше того, ціна піску у нас знаходиться на мінімальному рівні при досить високих якісних показниках. Найвигідніше можна придбати будівельний пісок у Києві тільки у нас. Ми забезпечимо своєчасну доставку будматеріалів власним автотранспортом.

Вартість пропонованих послуг

 
Пісок будівельний на великі об’єкти ми доставляємо за допомогою великовантажного автотранспорту. Дане спецобладнання дозволяє економити час замовника та знизити його витрати. Ми завжди прагнемо працювати з клієнтом на умовах взаємовигідної співпраці, навіть якщо він хоче придбати тільки одну машину матеріалу.

Для наших клієнтів вигідні сезонні знижки та відстрочення платежу! У наших прайсах ціни на будівельний пісок вказуються з урахуванням послуг доставки. Цей факт обов’язково необхідно враховувати під час моніторингу цінової політики у постачальників.

Оптовий продаж піску

У нашій компанії «Нерудбудпостач» продається пісок оптом. Дана послуга є вірною гарантією того, що доставлені будматеріали будуть ідеально відповідати чинним нормативам та державним вимогам.

Пісок річковий - сучасні будматеріали сипучого типу які набули широкого застосування у різних сферах будівництва. Компанія «Нерудбудпостач» займається продажем піску, своєчасно доставляючи його до об’єктів по території України.

Яружний пісок - поширений будівельний матеріал, який широко застосовується під час проведення робіт оздоблювального типу. Цей різновид піску відрізняється дрібнозернистою структурою та присутніми у ній глиняними домішками. Такий склад дозволяє використовувати пісок яружний для проведення різних типів оздоблювальних робіт. Більш того, цей будматеріал також буде ідеально підходити для міського будівництва, оскільки має доступну ціну.

Замовити пісок та інші будівельні матеріали можна за телефонами:
 (096) 616-24-34, (097) 954-27-65