shapka_top.jpg

Пісок яружний

Яружний пісок - поширений будівельний пісок, який широко застосовується під час проведення робіт оздоблювального типу. Цей різновид піску відрізняється дрібнозернистою структурою та присутніми у ній глиняними домішками. Такий склад дозволяє використовувати пісок яружний для проведення різних типів оздоблювальних робіт. Більш того, цей будматеріал також буде ідеально підходити для міського будівництва, оскільки має доступну ціну.

Основні характеристики яружного піску:

  • показник середньої щільності дорівнює 2,61 г/см³;
  • насипна щільність близько 1400 кг/м³;
  • абсолютна відсутність глини в піску;
  • вміст глинистих і пилоподібних частинок не більше 1,9%;
  • радіоактивність першого класу.

Сфери застосування яружного піску

Пісок яружнийПісок яружний у Києві дуже часто використовується у різних галузях сучасного будівництва. Саме тому компанія «Нерудбудпостач» основною сферою своєї діяльності обрала поставки даного будівельного матеріалу потенційним клієнтам. На сьогоднішній день він є найпоширенішим будматеріалом природного походження. Фракція крупності піску даного типу знаходиться у межах 0,5-1,5 мм. Іноді можна зустріти крупнозернистий яружний пісок, розмір якого дорівнює 2,5-5 мм. Даний будівельний матеріал у нашому регіоні є рідкістю. Саме тому наша компанія завозить його зі східних та південних регіонів країни.

Яружний пісок на порядок дешевше річкового, оскільки у ньому міститься велика кількість алевритових, пилоподібних і глиняних домішок. Тому його недоцільно використовувати для виготовлення високоякісного бетону. У більшості випадків він застосовується для відсипання доріг, робіт нульового циклу та приготування штукатурних розчинів.

Ми здійснюємо доставку яружного піску у Києві за хорошою ціною власним транспортом до будівельних майданчиків. Тому ви можете не турбуватися про терміни поставки - ми зробимо своє вчасно!

Телефонуйте за номерами: (096) 616-24-34, (097) 954-27-65.