shapka_top.jpg

Торф

Торф — це результат неповного розкладання органічних речовин у певних умовах. Як правило, поклади торфу знаходяться в болотистій місцевості
та мають шар не менше 30 см

Торф – з’являється в результаті неповного розкладання органічних речовин у певних умовах. Як правило, його поклади знаходяться в болотистій місцевості та утворюють шар не менше 30 см. Близько 60% торфу становить вуглець. Решта складу являє собою різні рослинні волокна багаті на азот, калій, кальцій, магній, залізо, фосфор.

Має широку сферу застосування. Він використовується як паливо, добриво, теплоізоляційний матеріал. Особливо гарний як добриво. Він нормалізує водно-повітряний баланс ґрунту, активізує ріст рослин і значно підвищує родючість ґрунту.
Крім того ґрунт торф має певні абсорбуючі властивості та являється природним фільтром, пропускаючи воду та зв’язуючи різні суміші (у тому числі і важкі метали).

Крім реалізації щебеню, будівельного піску, цементу та інших матеріалів, наша компанія «Нерудбудпостач» також здійснює продаж торфу. У нас ви можете придбати торф низинний та верховий у будь-якій необхідній кількості.

Основні характеристики торфу

Торф - це поклади рослин, які частково розклалися в умовах підвищеної вологості ще й, до того ж, є горючим матеріалом. Зазвичай, він міститься в значних кількостях у болотистих місцевостях, де, відповідно й видобувається.

Виділяють два види торфу: верховий та низинний. Виходячи з назв, не складно зрозуміти, що верховий формується ближче до поверхні ґрунту, і є більш пухкою структурою, менш злежаною, на відміну від низинних шарів.

Крім перегнилих рослин, які є відмінними органічними сполуками, до його складу входить безліч корисних мінеральних речовин, які й наділяють його родючими та іншими властивостями.

Використання торфу

Тепличне господарство, садівництво, декоративне рослинництво. Торф здатний значно підвищити родючість ґрунтів, а також відновити бідні за змістом природних добрив і мінералів ґрунти.

Паливна промисловість. Являючись горючим матеріалом, він часто застосовується у вигляді палива, а саме у вигляді спеціальних брикетів.

Реалізація торфу для декоративного рослинництва та садівництва повинна в обов’язковому порядку поєднуватися з її перевіркою на утримання кислот, які з плином часу вивітрюються природним чином; екологічну придатність, а також вміст мінеральних речовин і гуматів.

Доставка торфу

Компанія «Нерудбудпостач» - це реалізація низинного та верхового торфу з різним вмістом мінеральних і органічних речовин, продаж чорнозему, ґрунтів. У мінімально короткі терміни ми доставимо потрібну вам кількість ґрунту або торфу у будь-яку частину Києва та Київської області. «Нерудбудпостач» - це завжди доступні ціни, комплексне обслуговування та гарантія високої якості усієї пропонованої продукції.

Наші телефони: (096) 616-24-34 (097) 954-27-65

Телефонуйте!