shapka_top.jpg

щебінь


Щебінь - це неорганічний сипучий зернистий матеріал, розмір зерна - від 5 мм. Його отримують завдяки дробленню гірських порід, валунів і гравію, попутно добутих розкривних порід і порід, що містяться у добутому матеріалі, або ж некондиційних відходів гірських підприємств.

Продаж щебеню у Києві здійснюється компанією «Нерудбудпостач» за доступними цінами. Характеристики та ціноутворення залежать від таких його властивостей:

 • Склад і форма зерен;
 • Лящадність;
 • Рівень водопоглинання та водонасичення;
 • Міцність;
 • Радіоактивність;
 • Щільності середня, насипна та істинна;
 • Морозостійкість.

Основна характеристика, що відображає крупність середнього каменю - це фракція. Найбільш відповідним і поширеним майже для будь-яких будівельних робіт вважається щебінь 20x40. Ціна щебеню даної фракції варіюється, залежно від різновиду матеріалу.

Різновиди щебеню

Будівельний щебінь у Києві поділяється на кілька видів. Розглянемо три особливо практичних, а тому популярних, види:

 • Вапняковий (вапняний) щебінь - особливо стійкий до різних температур вид будівельного щебеню.

  Використовується, як правило, при створенні дорожнього полотна в основі траси в якості «подушки». Цей вид стійкий до багаторазових перепадів температури.
 • Гранітний щебінь - найбільш довговічний, стійкий та міцний матеріал для зведення насипів, конструкцій мостів (застосовується у бетонних розчинах), укладання тролейбусних і трамвайних колій, та швидкісних доріг різного призначення.
 • Щебінь кубовидний - найміцніший та морозостійкий, зносостійкий з усіх перерахованих видів. Такий щебінь інженери та будівельники схильні називати щебенем майбутнього. Вважається, що він оберігає дорожнє полотно від деформацій, невеликих пошкоджень і тріщин.

Будівельний щебінь, як матеріал природний, має кілька відмінних ознак: радіоактивність, міцність, зерновий склад, морозостійкість, відсотковий вміст пилоподібних і глинистих часток. Найголовніша характеристика - радіоактивність. Будь-який щебінь проходить різні перевірки на присутність і відсоток вмісту у ньому активних радіонуклідів. Зрозуміло, чим більший такий відсоток, тим небезпечнішими будуть випаровування з дорожнього полотна або стін будинків, зведених із застосуванням такого щебеню, а значить, він буде менш затребуваний для будівництва. Така ж важлива характеристика щебеню - морозостійкість, яка вимірюється кількістю планованих циклів заморожування і відтавання будь-якого виду щебеню. І саме той вид, який виявиться найбільш стійким до температурних коливань, буде відповідно коштувати дорожче і стане більш затребуваним на ринку матеріалів для будівництва.

Сфера застосування щебеню

Сфера застосування щебенюЗавдяки своїм властивостям, щебінь є дуже цінним будівельним матеріалом, що використовується з найрізноманітнішою метою - при будівництві будинку, автомобільних доріг або залізничних полотен. Основні переваги, за якими слід придбати щебінь у нашій компанії - це доступна вартість, можливість вибору різних фракцій та зручні умови доставки. Через використання щебеню для різних видів ремонтних та будівельних робіт його розділяють за розмірами. При виробництві щебеню, суворо контролюється відповідність його розмірів вказаним параметрам. Якщо ви хочете придбати щебінь у Києві, який буде використаний для виробництва залізобетонних конструкцій, ви можете бути впевненими у їх довговічності та міцності. Застосування цього виду будівельного матеріалу для будівництва житлових будинків є безпечним, оскільки наш щебінь не має підвищеної радіоактивності. Цей матеріал також дуже активно використовують для будівництва малих архітектурних форм, при виробництві такого виробу як міцна тротуарна плитка. Ландшафтні дизайнери ж використовують дрібні відсіви щебеню для посипання доріжок, майданчиків при декоруванні скверів, ділянок заміських будинків і парків.

Ціна на щебінь

Гранітний щебінь має найвищі показники міцності. Відповідно і ціна на такий щебінь у Києві вища, ніж у інших видів. Гранітний камінь значно краще зчіплюється з цементом ніж, наприклад, гравійний.

Важливість використання якісних матеріалів у будівництві

Якісно здійснені роботи з будівництва це не тільки морозостійкість конструкції та міцний фундамент, це безпека у першу чергу та відповідність житловим нормам. Необхідно завжди пам’ятати, що здоров’я людини безцінне, з цієї причини під час виконання будівельних робіт слід перевіряти якість використовуваних матеріалів, у тому числі й нерудних.

Придбати щебінь у Києві

Компанія «Нерудбудпостач» має усі необхідні сертифікати, які свідчать про те, що весь товар відповідає встановленим нормам. Також хочемо зазначити, що у будівельних роботах, роботах з благоустрою та навіть у специфічних оздоблювальних роботах гранітний щебінь особливо затребуваний. Не важко здогадатися з назви, що цей щебінь отримують шляхом руйнування твердої гранітної породи.

Придбати щебінь у Києві просто зараз ви можете, звернувшись за телефонами на нашому сайті. Фахівці компанії «Нерудбудпостач» проконсультують і зроблять оперативний розрахунок вартості вашого замовлення. Доставка щебеню здійснюється у короткі терміни та у будь-яку частину міста, завдяки використанню спеціальної техніки. Купуючи у нас щебінь оптом, ви не тільки економите гроші та час, а й отримуєте надійного партнера у сфері будівництва.

Телефонуйте! Телефони: (096) 616-24-34 (097) 954-27-65